GryMiejskie

Gry

Przedstawiamy kilka gier, do realizacji w wielu miastach Polski

SZKOLENIOWA GRA FABULARNA LARP– “12”

Celem fabularnej gry LARP „12″ jest integracja grupy (max. 12 osób) podczas jednodniowej rozgrywki oraz rozwijanie i trening umiejętności z zakresu negocjacji i komunikacji w grupie.

Gra rozgrywana jest w przestrzeni zamkniętej, w której uczestnicy przyjmują role ławników w Denver, aby decydować o losie jednego z lekarzy.

Wcielając się w swą rolę zbierają ślady i informacje w trakcie rozmów z innymi uczestnikami gry, co  pozwoli im na zrozumienie fabuły gry i historii które się za nią kryją. Będą ćwiczyć umiejętności negocjacji i dokonają trudnych wyborów. Jest to z jednej strony gra integracyjna w której uczestnicy świetnie się bawią, a z drugiej strony poważne szkolenie, nad którym czuwają najlepsi twórcy gier i doświadczeni trenerzy.

Gra została bardzo pozytywnie przyjęta przez poprzednich klientów. Może zostać poprowadzona w języku polskim, angielskim lub francuskim.

WYCENA KOSZTÓW GRY:

 • stworzenie i opracowanie koncepcji gry LARP w konkretnym środowisku
 • stworzenie i opisanie ról dla aktorów i statystów (zazwyczaj do przedsięwzięcie, które angażuje kilkanaście lub kilkadziesiąt osób /statystów/)
 • koordynacja przygotowań do gry i samej rozgrywki
 • przygotowanie aktorów i statystów

GRA MIEJSKA : „BOMBOWA AFERA”

Celem gry miejskiej „Bombowa afera” jest integracja grupy pracowników podczas jednodniowej rozgrywki.

Grupa terrorystów podłożyła ładunki wybuchowe w Krakowie, żądając od rządu Polski ogromnego okupu, w przeciwnym razie całe Stare Miasto zostanie zniszczone. Gracze wcielają się w agentów służb specjalnych, którzy mają za zadanie znaleźć terrorystów oraz rozbroić jak najwięcej podłożonych ładunków.

Fabułę gry można umieścić w XXI wieku, albo nawiązać do czasów II Wojny Światowej, kiedy Kraków miał być wysadzony przez cofającą się armię Niemiecką.

WYCENA KOSZTÓW GRY:

Koszty stałe zawierają:

 • stworzenie, opracowanie i spisanie konceptu gry miejskiej
 • stworzenie i opisanie ról dla aktorów i statystów
 • koordynacja przygotowań do gry
 • koordynacja i prowadzenie rozgrywki
 • przygotowanie aktorów i statystów

SZKOLENIOWA GRA MIEJSKA – “ZA ŻELAZNĄ KURTYNĄ” („BEHIND THE IRON CURTAIN”)

Celem gry miejskiej „Za żelazną kurtyną” jest integracja grupy 20 pracowników podczas jednodniowej rozgrywki odbywającej się w centrum Krakowa, poznanie oraz rozwijanie umiejętności z zakresu komunikacji w grupie.

Gra rozgrywana jest na Rynku Głównym w Krakowie i w Dzielnicy Kazimierz, jest bardzo wymagającą i rozbudowaną organizacyjnie grą miejską. Podzielone na zespoły grupy przenoszą się w czasy lat 80 i mają za zadanie odkryć tajemnicę porwania Profesora i kradzieży jego Rękopisu opisującego jego odkrycia.

Eksplorują Rynek oraz Kazimierz spotykając osoby zbierają ślady i informacje, które pozwolą im na zrozumienie większego planu ich przeciwników i dokonania wyborów całą grupą. Jest to z jednej strony gra integracyjna w której uczestnicy świetnie się bawią, a z drugiej strony poważne szkolenie komunikacji.

Podczas  spotkań z aktorami uczestnicy ćwiczą wybrane aspekty komunikacji (parafrazowanie, zadawanie otwartych pytań, rozmowa z trudnym rozmówcą, negocjacje, itp.) w obecności trenera, czuwającego nad przebiegiem ćwiczenia.

Gra została bardzo pozytywnie przyjęta przez poprzednich klientów. Może zostać poprowadzona w języku angielskim lub francuskim.

WYCENA KOSZTÓW GRY:

Koszty stałe zawierają:

 • stworzenie, opracowanie i spisanie konceptu gry miejskiej dla 40 osób.
 • stworzenie i opisanie ról dla aktorów i statystów
 • koordynacja przygotowań do gry
 • koordynacja i prowadzenie rozgrywki
 • przygotowanie aktorów, statystów trenerów